אודות

דלתות תבור בע"מ מייצרת ומשווקת דלתות פנים ומשקופים במגוון עשיר של דגמים, צבעים, עיצובים וגמורים.

הדלתות של דלתות תבור מיוצרות במפעל חדשני ומתקדם הממוקם באזור התעשייה אלון תבור ומביאות ללקוחות הפרטיים, לאדריכלים ומעצבי פנים, למשווקים המורשים, לקבלנים וליזמים את החידושים העולמיים האחרונים בתחום דלתות הפנים.

הנהלת החברה בעלת ידע ניהולי רב, ניסיון מקצועי מצטבר והיכרות רחבה עם צורכי השוק והטעם הישראלי. לכן, החברה נותנת מענה מלא ויצירתי לכל צורכי השוק באופן מקצועי, מדויק ובזמני תגובה מהירים.

חלק מתפיסת החברה כי דלתות הפנים והמשקופים המקיפים אותן הם חלק מרכזי בעיצוב וריהוט הבית, אנו מקפידים על כל פרט ופרט, עיצובי ופונקציונלי, עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר מספקים אירופאים המובילים בתחומם ולא פוסחים על תהליך בקרת איכות קפדני.

מפעלינו מצויד במיכון וטכנולוגיה מתקדמים המבוססים על אוטומציה רבה המבטיחה את איכות המוצר הסופי בהתאם לדרישות הלקוח ותוך עמידה בזמני האספקה שנקבעו.

כל תהליך הייצור מפוקח ועומד בתקנים מחמירים להבטחת העמידה של דלתות ומשקופי החברה במגוון קריטריונים בתחום האיכות:

  • תו תקן ישראלי ואישור ניהול איכות:

   

אנו רואים עצמנו לא רק כספקי מוצר ללקוחותינו, בין אם מדובר בלקוח הפרטי ובין אם מדובר בקבלן, אלא כחברת בוטיק, שותפה מלאה בכל הקשור לחזון העיצובי שלהם. לכן, אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח יחס וליווי אישי משלב התכנון ועד להתקנה בפועל. בנוסף, אנו מקפידים על איכות ומקצועיות השותפים העסקיים שלנו – מפיציה המורשים של דלתת תבור הפרוסים בכל רחבי הארץ.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון דגמי הדלתות המופיעים באתר החברה או בנקודות המכירה הקרובות אליכם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

תפריט נגישות